З 1 червня 2011 документальне оформлення заявок на домени .UA (перевірка наявності на актуальності свідоцтва на ТМ, відповідність домену до товарного знаку) передано реєстраторам, які безпосередньо укладають договори з реєстрантами та обслуговують домени. Таким чином, реєстратору немає потреби звертатись до "Хостмайстера" для перевірки та передачі документів. Крім того, час обробки заявок скоротився за рахунок скасування періоду одночасності. Якщо раніше заявка чекала своєї обробки мінімум 168 годин (7 діб), то з першого червня 2011 всі заявки .UA обробляються за принципом "перший прийшов - першим зареєстровано". Тепер більшість доменів делегуються протягом одного робочого дня.

Лібералізація умов реєстрації сприятливо вплинула на динаміку делегування доменів другого рівня. За перші 15 днів червня вже делеговано 130 доменних імен, що на 35% перевищує відповідні показники минулого року.

Більша частина роботи з перевірки товарних знаків тепер виконується реєстраторами на місцях. Однак багато з них відчувають брак необхідних фахових знань з питань інтелектуальної власності та документального забезпечення реєстрації доменів. Щоб допомогти реєстраторам опанувати нові умови роботи "Хостмайстер" розпочав проведення спеціальних курсів для реєстраторів. 15 червня 2011 відбувся перший семінар, на якому розглянуто основні вимоги до реєстрації доменів, проблеми, з якими найчастіше стикаються реєстратори у своїй повсякденній роботі. В подальшому цей курс буде проводитися також через інтернет, щоб реєстратори з інших міст також мали можливість отримати необхідні знання та підвищити якість обслуговування своїх клієнтів.

hostmaster.ua

Можно подписаться на RSS ленту